Tekno Sayfa – En Yeni Teknoloji Haberleri

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Moritz Volz'un Yardımcı Antrenörlüğe Getirildi

Moritz Volz'un Yardımcı Antrenörlüğe Getirildi

admin admin -
26 0

Moritz Volz’un Yardımcı Antrenörlüğe Getirildi

Galatasaray, teknik direktör Okan Buruk’un isteği ve bilgisi üzerine Moritz Volz’un yardımcı antrenör olarak atandığını duyurdu.

 Galatasaray teknik ekibi doğruladı. Sarılar, Moritz Volz’u Okan Buruk takımına teknik direktör olarak ekledi. bonus veren siteler

 Numaralı kulüpten yapılan açıklamada, “Moritz Volz, teknik direktörümüz Okan Buruk’un bilgi ve talebi üzerine teknik heyete katılıyor. Okan Buruk’un bir ay önce tanıştığı Volz, aynı zamanda izcilik bölümünde ve bilim alanında çalışıyor. ” ifadeleri ektedir.

 Galatasaray’da Okan Buruk’un mevcut teknik heyetinde toplam 11 isim bulunuyor. Sarı-kırmızılı ekipte İrfan Saraloğlu ve Ismael Garcia Gomez yardımcı antrenör olarak görev yapıyor.

 Sarı-kırmızılı ekipten Fadıl Koşutan ve Can Okuyucu kaleci antrenörü olarak görev yapıyor. Dursun Genç, Kaan Arısoy, Yusuf Köklü ve Fuat Demir, spor performans antrenörleri olarak Okan Buruk takımında yer alıyor. Sarı-kırmızılı takıma sonuç ve oyun analistleri sonucunda Yılmaz Yüksel, Serhat Doğan ve Can Mutlu atandı.  2015-2019 yılları arasında Arsenal’de gözlemci olan Nagelsmann’ın favorisi Moritz Volz, 2019-2021 yılları arasında RB Leipzig’de çalıştı.

 Galatasaray’ın önümüzdeki günlerde takıma katılacak olan yeni teknik direktörü Moritz Volz, kişisel işlerini halletmek için memleketine gitti. Alman teknik adam, önümüzdeki günlerde görevlerini yerine getirmek için Florya’ya dönecek.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir