Tekno Sayfa – En Yeni Teknoloji Haberleri

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Toptan Tabaka Magnet

Toptan Tabaka Magnet

admin admin -
30 0

Toptan Tabaka Magnet

Toptan Tabaka Magnet  yüksek manyetik güçleri sayesinde birçok endüstriyel uygulamada kullanılan mıknatıslardır. İnce tabaka halinde üretilirler ve farklı kaplama malzemeleri kullanılarak üretilebilirler.   Dayanıklı yapıları sayesinde uzun ömürlü olabilirler ve darbeye ve çizilmeye karşı  varakyaldizbaski linkinde yer alan  dayanıklı magnetler vardır.

Tabaka magnetler, farklı sektörlerde tercih edilen önemli bir manyetik üründür. Tabaka magnetlerin manyetik gücü, manyetik alan yoğunluğu ya da manyetik akısı ölçülen birimler olan Gauss ya da Tesla cinsinden ifade edilir. Neodimyum mıknatıs kaplamalı bir tabaka magnet, alnico mıknatıslı bir tabaka magnetten daha yüksek manyetik güce sahip olabilir.

Tabaka magnetlerin kalınlığı da manyetik gücü etkileyebilir. Yüksek manyetik güce sahip tabaka magnetler, metal levhaların güvenli bir şekilde tutulması, manyetik sensörlerin güçlendirilmesi, hoparlörler ve elektronik cihazların çalışmasında kullanılırlar. Sizde bu ürünler için  varakyaldizbaski linkini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir