Tekno Sayfa – En Yeni Teknoloji Haberleri

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Taciz İddiasıyla İlgili Olay

Taciz İddiasıyla İlgili Olay

haberci haberci -
52 0

Marilyn Monroe Benzeri Melek Akarmut Taciz İddiasında Bulundu

2 Nisan’da Mardin 1. Cadde’de Amerikalı aktris ve fotomodel Marilyn Monroe’ya benzeyen Melek Akarmut’a taciz iddiasında bulunuldu.

İddialara Göre Olayın Detayları

9 yıl önce Afyonkarahisar’dan Mardin’e yerleşen Melek Akarmut, sokak hayvanlarına yardım etmek amacıyla sabun ve kolonya satışı yapmak için 6 metrekarelik bir iş yeri açmıştı.

Akarmut’un iddiasına göre, sosyal medyadan yayın yaparken A.E. isimli bir erkek dükkana gelerek tacizde bulundu. A.E., Akarmut’un dövmesine dokunmak istediği ve bu duruma tepki gösteren Akarmut’u rahatsız etti.

Soruşturma ve Sonuç

Mardin Cumhuriyet Başsavcılığı olayla ilgili soruşturmayı tamamladı ve ‘cinsel taciz kastıyla hareket’ suçunun işlendiğine dair yeterli delil bulunmadığı gerekçesiyle dava açılmamasına karar verdi.

Bunun üzerine A.E. ise Melek Akarmut’un sosyal medya ve iş yeri görüntülerini paylaşması nedeniyle ‘kişisel verilerinin paylaşılması’ suçlamasıyla şikayetçi oldu. Akarmut da A.E.’yi tanımadığını ve taciz yaşadığını belirterek şikayetçi oldu.

Akarmut, yaşadığı olayın peşini bırakmayacağını belirterek, “Hem suçlu hem güçlü. Başka kadınlara da benzer şekilde davranmaması için şikayetçi oldum” dedi.

İlgili Yazılar