Tekno Sayfa – En Yeni Teknoloji Haberleri

 1. Anasayfa
 2. »
 3. Gündem
 4. »
 5. Ofis Mobilyasının Önemi

Ofis Mobilyasının Önemi

admin admin -
26 0

Ofis Mobilyasının Önemi

Ofis mobilyası konusunda uzman Turkuaz Mobilya, günün en büyük kısmını işyerlerinde geçiren kişilere ergonomik, konforlu ve rahat ortamlar sunuyor. Yarattığı yeni tasarımlarla çalışanların rahat etmesini sağlayan marka, iş veriminin de optimum seviyede olmasına katkıda bulunuyor. Teknolojinin gelişmesiyle kişilerin çalışma alanları değiştiği gibi gereksinimleri de hızla değişiyor. Ofis mobilyalarında çeşitlilik, ihtiyaçlar doğrultusunda modernleşerek yani bir çehre kazanıyor. Ofis ortamının çalışan kişilere verimli alanlar sağlaması yanında kurumsal imajı da en iyi seviyede yansıtması gerekiyor. Dizaynı, kalitesi, renkleri ve ergonomik özellikleri açısında hem çalışanlara hem de kuruma uygun seçenekler Bürotime İstanbul üretim modelleri arasında yer alıyor.

Ofis Mobilyası Seçenekleri Nelerdir

Ofis mobilyaları takım ve tekli olarak tüketiciye sunuyor. Çalışanların rahat ve verimli çalışabilmesi için çalışma masası ve ofis sandalyelerinin ergonomik dizaynda olması gerekiyor. Yapılan işe uygun modeller tercih edilmezse, iş verimi büyük oranda düşerek toplam kalitenin de düşmesine neden oluyor. Oluşturulan takımlar şirketlerin genel olarak ihtiyaçlarını karşılarken, kurum imajına da destek oluyor. Takımlardaki uyum, şık bir bütünlük oluşturuyor.

Ofis mobilyaları genel olarak ahşaptan üretiliyor. Sağlıklı ve sağlam olan ahşap hem şık hem de modern çizgilerden oluşuyor. Çalışanların ihtiyaçları doğrultusunda, farklı ebatlarda üretilen modeller geniş seçenekler oluşturuluyor. Ofis mobilyalarında üretilen modeller:

 • Masa ve Masa grupları
 • Çalışma Grupları
 • Koltuk ve Kanepeler
 • Bekleme Grupları
 • Depolama Üniteleri
 • Tamamlayıcılar
 • Eğitim Grubu

Ofis mobilyalarının takımlar halinde tüketiciye sunulması mobilya arayışında zaman kazandırıyor. Birbiriyle uyumlu ürünler kolaylıkla seçilebiliyor. Mobilyalar sektörlere göre değişik özelliklerde ve renklerde olabiliyor. Renk ve model seçenekleri çalıma ortamına uygun olarak seçildiğinde alan daha verimli kullanılabiliyor. Çalışma ortamının ışık durumuna uygun renk seçimleri ferah ortamlar oluşmasına destek oluyor. Sağlık sektörleri açık renkleri hijyen ve temizlik için seçerken, hukuk bürosu gibi çalışma ortamlarında güven veren renkler tercih ediliyor. Renk özellikleri de mobilya seçimlerinde önemli bir kriter oluyor.

Alan genişliği de seçimlerde önemli rol oynuyor. Geniş ve büyük çalışma alanları için çok parçalı takımlar, depolama birimleri ve bekleme üniteleri seçimleri yapılıyor. Küçük çalışma alanlarında ise daha minimal, portatif ve ergonomik modeller üzerine duruluyor.

Ofis Mobilyalarının Özellikleri

Bürotime Kocaeli modelleri içinde yer alan Lead Yönetici koltuğu prestij sağlayan tasarımıyla öne çıkıyor. Çizgileri yönetici karakterine güç katan estetik detaylardan oluşuyor. Tasarımında zarif, dinamik ve akıcı çizgiler teknolojik uyum sağlıyor. Seride yer alan depolama ve aksesuar modülleri bütünlüğü tamamlıyor. Kaliteli, şık ve modern tasarım, bağımsız modüllerle kombinlenebilir özellikler sunuyor. Lead yönetici takımı zarif, karakteristik ve rafine detaylarla güçlü görsellik sağlıyor.

Holm depolama sistemleri dar ve kalabalık çalışma ortamlarına, ergonomik ve rahat çözümler oluşturuyor. Geleneksel tasarımlar yerine çağdaş, modern ve yenilikçi çalışma ortamının oluşmasını sağlıyor. Modern çizgileri yanında ihtiyaca uygun alanlar yaratıyor. Birbirinden bağımsız ve dinamik modüllerden oluşan seri, ihtiyaca göre yeniden tasarlanabilir özelliğiyle esneklik yaratıyor. Çalışan kişinin ihtiyacına göre kişiselleştirilebilen yapısıyla, bireysel depolama çözümleri oluşturuyor. Değişecek gereksinimlere göre yeniden tasarlanabilir yapısı fonksiyonellik sağlıyor.

Her ürün grubu çalışma ortamında kaliteyi ve şıklığı yansıtırken aynı zamanda çalışana ergonomik çözümler ve çalıma alanına optimum verim kazandırıyor. Yenilikçi, dinamik ve teknolojik tasarımlar kurumsal prestij kazandırarak firmaya artı değer oluşturuyor.

2003 yılından beri üretim yapan Turkuaz Mobilya, kalite ve estetiği tüm modellerinde yansıtıyor. Kurumsal hizmet veren firma kaliteyi en uygun fiyatla sunarak tüketicilere her yönden avantaj sunuyor. Teknoloji çağına uygun, gelişime açık fikirlerle ve yenilikçi yaklaşımlarla, tasarımlarında özgün ve öncü oluyor.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir