Tekno Sayfa – En Yeni Teknoloji Haberleri

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Günsan Elektrik

Günsan Elektrik

admin admin -
42 0

Günsan Elektrik yılların deneyimiyle elektrik endüstrisinde bir marka haline gelmiştir. 1982 yılından bu yana hızla ilerleyen bir şirket olmakla birlikte globalleşme yolunda emin adımlar ile ilerlemektedir. Uzman kadrolarını özenle seçerek birlikte çalışacağı kişilerin gelişim ve değişim açık olmasına aynı zamanda iletişim becerilerinin güçlü olmasına dikkat etmektedir. Üretim ve imalata önem verdiği kadar AR-GE de şirketimizde olmazsa olmazımızdır diyerek yeni ürünler ortaya çıkarmak için yapılan Ar-Ge çalışmaları bulunmaktadır.

Günsan Elektrik Ürün Çeşitliliği

Günsan Elektrik son teknoloji otomasyon sistemine sahip endüstriyel tesisinde anahtar ve priz üretimi gerçekleştirir. Birden fazla anahtar ve priz modelleri üretmektedir. Müşteriler bu çeşitli ürün skalasından oldukça memnun kalmaktadır. Anahtar priz, grup priz, aksesuarlar, sigorta kutular şalt gruplar, kauçuk fiş ve prizler ve kablo kanalı gibi geniş ürün yelpazesine sahiptir. Prizlerin büyük özelliklerinden biri ise teknolojik cihazlarla uyumlu olmasıdır.

Tv prizi, tv yayını için gerekli olan karasal yayın anten çıkışı içindir. Birden fazla tv alıcısına dağıtıldığı durumlarda kullanılır. Usb priz ise herhangi bir usb çıkışına sahip kablo ile cihazları şarj etme özelliğine sahiptir. Usb prizi adaptörden ayıran en büyük fark ise elektrik akımını güveli bir şekilde aktarmasıdır. Bahsedilen ürünlerden de anlaşılacağı gibi cihaz güvenliğine önem veren bir firmadır. Müşteri memnuniyeti ise şirket için en önemli özelliktir. Her daim marka olmaya devam eden bir şirket olarak kalmayı hedeflemektedir.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir