Tekno Sayfa – En Yeni Teknoloji Haberleri

 1. Anasayfa
 2. »
 3. Gündem
 4. »
 5. Şehirlerarası Kurye Hizmetleri

Şehirlerarası Kurye Hizmetleri

admin admin -
40 0

Şehirlerarası kurye hizmetleri son dönemlerde oldukça talep gören iş kolları arasında yer alır. Teslim edilmesi gereken bir paketin güvenli ve hatasız şekilde belirtilen adrese ulaşması için gönderinin özelliklerine ve gideceği konumun uzaklığına göre bir tercih yapmak gerekir. Bu noktada bazı hususlara dikkat etmeniz ve iş birliği içinde olduğunuz firmadan dönütler almanız önemlidir.

Posta Kurye Şehirlerarası Kurye Hizmeti

Şehirlerarası kurye hizmetleri, bir ilden diğerine teslimat yapılması gereken durumlarda oldukça kurtarıcıdır. Bulunduğunuz konuma yakın veya uzak, hizmet kapsamında olan her yere gönderilerinizi kolay bir şekilde ulaştırabilirsiniz. Posta Kurye bünyesinde şehirlerarası kurye hizmetleri alabileceğiniz iller aşağıdaki gibidir:

 • Ankara
 • Bursa
 • Sakarya
 • Trabzon
 • Düzce
 • Balıkesir
 • Yalova
 • Tekirdağ
 • Ordu
 • İzmir
 • Edirne

Kargolarınızı ulaşmasını istediğiniz konuma gönderirken tercih edebileceğiniz birçok yöntem bulunur. Yakın bir konuma ulaşması gereken paketleriniz için motorlu kuryelerden destek alabileceğiniz gibi aciliyeti olan gönderilerinizde hızlı teslimat hizmetinden yararlanabilirsiniz. Müşteri üyeliğinizin olduğu ve önemli kargolar yollayacağınız durumlarda ise VIP taşıma yöntemi sizin için en uygun seçenek olacaktır.

Gebze Kurye Hizmetimizi de detaylı şekilde inceleyebilirsiniz.

Motorla taşınamayacak büyüklükteki paketlerinizde, araçlı kuryelerden destek alabilirsiniz. Eğer aklınızdaki sorun, uzak konuma gidecek bir gönderiyle alakalıysa uçak kargo ve özel kurye hizmetlerini tercih edebilirsiniz. İhtiyaçlarınıza yönelik çözümler geliştiren Posta Kurye, nasıl bir yol izleyeceğinizi bilemediğiniz zamanlarda müşteri destek ekibiyle sizin için en doğru kurye şeklini seçmenize yardımcı olur.

Şehirler Arası Kurye ile Hangi Ürünlerin Gönderimi Yapılabilir?

Şehir dışına kargo yollamak istediğiniz durumlarda hangi ürünleri gönderebileceğinize dair bazı kurallar bulunur. Taşınamayacak eşyalar kategorisine girmeyen bütün paketlerinizi, dilediğiniz adrese rahatlıkla ulaştırabilirsiniz.

Kanun gereği yasaklanmış materyaller, yasa dışı malzemeler ve sağlığa zararı olan kimyasallar dışında her türlü gönderinizi; şehirler arası kurye hizmetleri dahilinde, istediğiniz konuma yollayabilirsiniz.

Evrak, ev eşyası, tıbbi malzemeler, dosya, belge, elektronik cihazlar, yedek parça, gıda, koli gibi yasaların dışında bulunmayan kargolarınızı, ihtiyacınıza uygun hizmeti kullanarak göndermeniz mümkündür. Daha fazla bilgi almak ve faydalanacağınız kurye desteğini seçmek için +90 262 642 56 65 no’lu telefon numarasından Posta Kurye firmasıyla iletişime geçebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir