Tekno Sayfa – En Yeni Teknoloji Haberleri

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Sanal Sunucu Kiralanırken Dikkat Edilecek Hususlar

Sanal Sunucu Kiralanırken Dikkat Edilecek Hususlar

admin admin -
37 0

Sanal Sunucu Kiralanırken Dikkat Edilecek Hususlar

İnternet web siteleri derken bilgisayarın hayatımızdaki rolünden de bahsetmemize gerek kalmıyor. İnsanlar artık işlerini bilgisayar ve internet aracılığı ile yapıyor, boş vakitlerini de yine bilgisayar başında geçiriyorlar. Özellikle genç nesil bilgisayar oyunlarını da severek oynuyor. Online oyunlar oynayan her kişi bu oyunların bir sunucuya bağlı olduğunu bilir. Bu sunucularda kullanıcıların adı, şifreleri ve özel kişisel eşyaları tutulur. Yani sunucular verileri depolamanıza ve sunucuya bağlı olan diğer kullanıcılarla paylaşmanıza olanak tanır.

Eka Sunucu web sitesi ise Bulut sunucu sağlayıcıları hakkında detaylı bilgi alabileceğiniz ve sunucuları kiralayabileceğiniz bir adrese sahip. Sizlerde bu web sitesine giderek hangi sunucuyu ne amaçla kiralamak istediğinizi söyleyebilirsiniz. İşinde uzman teknik ekip sizlere en doğru biçimde bilgilendirecek ve işlemlerinizi hızlı bir biçimde yapacaktır. Peki sanal sunucu kiralarken dikkat edilmesi gereken hususlar nelerdir?

· Sanal sunucular da tıpkı bilgisayarlar gibi işlemcilerden ve ram parçalarından meydana gelir. Sunucu arasındaki kullanıcıların veri paylaşım hızı, web sitelerine ulaşmak için gereken süreler vs. De sunucuların özelliklerine bağlıdır.

· Her türlü Veri merkezi çözümleri işlemlerinizi de Eka Sunucu web sitesinde bulunan iletişim bilgileri sayesinde çözebilirsiniz. Ne kadar büyüklükteki bir depolama alanı istiyorsanız veya sunucunuzun hızı ne olmalıdır gibi önemli sorulara da bu ekipte cevap bulabilirsiniz.

Kiralık sunucu planları oluşturabilmek, sıfırdan bir web sitesi oluşturabilmek veya halihazırda bulunan bir web sitenizi arama motorlarında üst sıralara taşıyabilmeniz için bu linki kullanabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir