Tekno Sayfa – En Yeni Teknoloji Haberleri

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Rachid Ghezzal'den Şok Açıklama "Bu Karar Keyfi ve Politik"

Rachid Ghezzal'den Şok Açıklama "Bu Karar Keyfi ve Politik"

admin admin -
49 0

Rachid Ghezzal’den Şok Açıklama “Bu Karar Keyfi ve Politik”

Beşiktaş’ta kadro dışı bırakılan futbolculardan Rachid Ghezzal, sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada, kulübün kararını “keyfi ve politik” olarak nitelendirdi. Cumartesi günü oynanan derbide Fenerbahçe’ye 3-1 mağlup olan Beşiktaş, performans düşüklüğü ve takım içindeki uyumsuzluk gerekçesiyle Vincent Aboubakar, Valentine Rosier, Eric Bailly, Rachid Ghezzal ve Jean Onana’yı kadro dışı bırakmıştı.

Kulüpten Kadro Dışı Açıklaması: “Performans Düşüklüğü ve Uyumsuzluk”

Beşiktaş Kulübü tarafından Pazartesi günü yapılan resmi açıklamada, Futbol A takımından beş oyuncunun performans düşüklüğü ve takım içindeki uyumsuzluklar nedeniyle kadro dışı bırakıldığı belirtildi. Futbol Takımları Genel Koordinatörü Samet Aybaba, Vincent Aboubakar, Valentine Rosier, Eric Bailly, Rachid Ghezzal ve Jean Onana’nın kadro dışı bırakıldığını ifade ederek, yeni kadro yapılanması çalışmalarının devam ettiğini vurguladı.

Ghezzal’den Sosyal Medya Açıklaması “Bu Karar Keyfi ve Politik”

Gonebet kulüp tarafından kadro dışı bırakılmasının ardından sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Bu sabah sosyal medyada tesadüfen keşfettiğim kulübün açıklamasını dikkate alıyorum. Bu beni şoke etti ve derinden yaraladı. Beşiktaş formasını giymekten, kazanmaktan ve takım için savaşmaktan her zaman gurur duydum ve sözleşmemin sonuna kadar bu fırsata sahip olduğum sürece yapmaya devam edeceğim. Ancak, ismimin olası davranış sorunlarıyla veya takıma olan bağlılık eksikliğiyle ilişkilendirilmesini kabul edemem. Bu nedenle bu dışlamanın hiçbir şeyle ilgisi olmadığını size söylemeliyim. Bu tamamen keyfi ve politik bir karardır. Tüm taraftarlara, destek mesajlarınızın hepsini gördüğümü bilin. Bu mesajlar beni etkiledi ve size minettarım. Sizi seviyorum” ifadelerini kullandı. Betticket

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir