Tekno Sayfa – En Yeni Teknoloji Haberleri

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. İrem Yanar 3.Yılını Yepyeni Markası ile Kutladı

İrem Yanar 3.Yılını Yepyeni Markası ile Kutladı

admin admin -
33 0

Make up artist İrem Yanar  
3. yılını ve yeni çıkarmış olduğu İrem Yanar Damaged Hair Repair Serum markasının lansmanını iş, sanat ve cemiyet dünyasının katıldığı bir davetle kutladı. 

2018 Make up Türkiye Birincisi İrem Yanar başarılı iş hayatına kendi çıkarmış olduğu markası İrem Yanar Kozmetik ile devam ediyor. 
Kaia Bebek’te Nimmy Partnerliğinde yapılan davete Zeynep beşerler, Derya Beşerler ,Erdal Özyağcılar, İrem Yargıcı, İdil Yazar, Dilara Koçak, Nil Keser, Yeşim Ceren Bozoğlu, Miray Akay, Duygu Bal, Cemre Nahum, Mihriban Seyhan, Sezen Öztürk, Ersan Er  iş, sanat ve cemiyet dünyasının isimleri yeraldı. 

Nimmy Partnerliğinde yapılan davette yeni kozmetik markası İrem Yanar Damaged Hair Repair Serum davetlilerden tam not aldı. Damaged Hair Repair Serum’un en önemli özelliği mevsim değişikliğinden etkilenmeyerek en soğuk ve en sıcak hava koşullarında saçın nem oranını ve kendi ışıltısını en üst seviyede koruyan doğal bir ürün olması ile tercih ediliyor. 
Markanın doğaya saygılı ve çevreci mottası ise kozmetik sektörünün ilkeli davranış modelleri arasında yeralıyor. 

İş insanı İrem Yanar, ayrıca 3. yılını kutladığı davette yeni çıkardığı markanın şeklinde hazırlanan özel pastasını iş, cemiyet ve sanat dünyasından dostları ile birlikte kesti. 
“2020 yılından bu yana beni yalnız bırakmayan ve bu özel günde de değerli katlımları için tüm güzel dostlarıma çok teşekkür ediyorum. 2024 yılında hiç yanınızdan ayırmayacağınız süpriz bir ürünümün çok yakında haberini sizlerle paylaşacagım. Bugün heyacanıma ortak olduğunuz için tekrar çok teşekkür ederim.” 
Konuşması ile iş insanı İrem Yanar duygulu anları dostları ile paylaştı.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir