Tekno Sayfa – En Yeni Teknoloji Haberleri

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. İngilizlerden sürpriz Altay Bayındır iddiası, Andre Onana dönse bile…

İngilizlerden sürpriz Altay Bayındır iddiası, Andre Onana dönse bile…

admin admin -
40 0

İngilizlerden sürpriz Altay Bayındır iddiası, Andre Onana dönse bile…


Fenerbahçe’nin kalesinden Premier Lig’e geçiş yapan milli kaleci Altay Bayındır, Manchester United forması altında beklenenin aksine henüz resmi bir maça çıkmadı. Ancak, İngiliz basınında ortaya atılan sürpriz bir iddia, Altay Bayındır’ın geleceği konusunda merak uyandırdı.


Altay Bayındır’ın Beklenmedik Yükselişi ve Manchester United Macerası


Yaz transfer sezonunda Fenerbahçe’den Manchester United’a transfer olan Altay Bayındır, sezon başında Kamerunlu kaleci Andre Onana’nın yedeği olarak beklemeye başlamıştı. Ancak, Afrika Uluslar Kupası’na katılması nedeniyle Onana’nın ayrılmasının ardından Altay Bayındır, Manchester United’ın bir numaralı kalecisi oldu. Şimdi ise genç kalecinin, 28 Ocak Pazar günü oynanacak olan FA Cup dördüncü tur maçında kaleyi koruyacak olması, İngiliz futbolseverler arasında heyecan yaratıyor. Bahis.com


Manchester United’ın Stratejik Transfer Hamlesi ve Altay Bayındır İddiası


Fenerbahçe’nin Altay Bayındır’ıyla ilgili transfer anlaşması, 5 Milyon Euro bonservis bedeli, sonraki satıştan %20 pay ve satış bedelinin 10 milyon Euro’yu geçmesi durumunda ek bir 1 milyon Euro pay içeriyordu. Ancak, genç kalecinin henüz resmi bir maça çıkmaması, İngiliz basınında “Andre Onana’nın dönse bile Altay Bayındır’ın kalede kalabileceği” şeklinde sürpriz bir iddiaya yol açtı. Manchester United’ın Altay Bayındır’a duyduğu güvenin altı çizilirken, genç kalecinin performansı ve potansiyeli, bu beklenmedik yükselişin temelini oluşturuyor.


28 Ocak’ta oynanacak olan Newport County maçında Altay Bayındır’ın kaleyi koruyup korumayacağı merak konusu olurken, genç yetenek henüz sahaya çıkmadan gündemde kendine önemli bir yer edinmiş durumda.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir