Tekno Sayfa – En Yeni Teknoloji Haberleri

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Elit Medya Group Kurucusu Kader İkizler İle Helal El Diyar Yeni Projelere Başlıyor!

Elit Medya Group Kurucusu Kader İkizler İle Helal El Diyar Yeni Projelere Başlıyor!

admin admin -
56 0

Elit Medya Group Kurucusu Kader İkizler İle Helal El Diyar Yeni Projelere Başlıyor!

Ajans ve reklamcılık gibi sektörlerde markaların birbirlerinden destek alması projelerin başarısını büyük ölçüde etkiler. Markaların daha iyileri ile çalışarak güçlenmeleri ve daha iyisine ulaşmaya çalışmaları hedef kitlelerinde artış sağlar. Reklamcılık, menajerlik işleri ve PR çalışmaları doğru şekilde desteklenirse sonuç verir. Bir kişi, marka veya ürünün tanıtımını ajansın kendi çabaları ile yapması istenilen sonuçların alınamamasına neden olabilir. Çünkü tanıtım, reklamcılık ve ajans işlerinde yeterince tanıtım yapılamaması başarıyı örseler. Bir kişi veya marka ne kadar başarılı olursa olsun bunu gösterecek kanallar kullanılmazsa istenilen sonuç alınamaz. Başarısızlığı önlemek ve yapılan işlerden güçlenerek çıkmak adına Kader İkizler ve Helal El Diyar önemli proje anlaşmalarına imza attı.

İki tarafın da birbirinden öğreneceği ve tecrübelerini aktaracağı çok fazla proje olacak. Bu projelerden alınlarının akıyla çıkabilmesi için iş birliğinin sürekli ve tam gaz sürmesi gerekiyor. Kısa süreli anlaşmalarda verim alınıp alınamayacağı zaman içinde ortaya çıkar. Uzun soluklu çalışmalarda ise iki başarılı tarafın özverili davranması projeleri güçlendirir. Bu nedenle de Kader İkizler ve Helal El Diyar çoğu konuda birbirlerini çözüm ortağı ilan ettiğinden ötürü de çalışmalarında başarı sağlanacaktır.

Kader İkizler çeşitli içerik üreticileri, birçok yönden yetenekli kişiler, sunucular ve tanınmış kişiler ile çalışıyor. Bu yıl tanıtımları ile de göz dolduran 2023 Yılın Uluslararası Marka Ödülleri Özge Ulusoy ve Demet Akalın’ın katılımları ile gerçekleşecek. Proje ortağı Show TV ve çeşitli mecralarda da reklamları dönen organizasyonlardandır. Bundan öncesinde 2022 Yılın Marka Güzellik Ödülleri de yapılmıştı ve oldukça başarılı idi. Aynı yıllarda 2022 Uluslararası Fashion Awards Of Year Seda Sayan sunumu ile gerçekleşmişti. Seda Sayan’ın sunum sırasında boynuna beşi bir yerde takan Kader İkizler, ödül gecesinde çocuk gelinlere hayır sloganını kullanmıştı. Bu iki olay da tanıtımın birer parçası haline gelmişti.

Müşterilerin güven duyduğu ve projelerin aranan yüzü olan Helal El Diyar’ın Kader İkizler ile ortak çalışmaları hız kesmeden devam edecektir. Markanın her zaman daha ileriyi hedeflemesi tek başına yeterli olmadığından çalışmaların çeşitli platformlarla desteklenmesi için iki taraf da çalışıyor.

Helal El Diyar, sosyal medya platformları ve çeşitli alanlarda tanınan veya tanınmak isteyen kişilere de hizmet veriyor. Bu noktada Kader İkizler ile kesişmesi ve ajans faaliyetlerinde proje yürütmesi iki tarafın da başarısını artıracaktır. Helal El Diyar sahipleri Eda Alkan ve Altan Alkan projelerde verim sağlanması için ellerinden geleni yapacaklarının garantisini veriyor. Bünyesinde çalışan mühendisler ve uzmanların bir kısmını Kader İkizler’in projeleri için görevlendirmesinin sebebi de budur. Böylece projeleri yakından takip eden çalışanlar her konuda bilgi sahibi olup kısa zamanda çözüm üretebileceklerdir. Müşteri ile birebir hareket edip istekleri ve projelerde kullanılacak hizmetleri değerlendirebileceklerdir. Bu da projelerden ve yapılan tüm işlerden verim sağlanmasına yarayacaktır.

Haber dünyasına yön veren isimlerin güçlerini birleştirmesiyle günden güne daha fazla projeler duymaya devam edeceğimizden eminiz.

KADINA ŞİDDETE HAYIR TEMALI ÖDÜLLERİNİ FİLENİN SULTANLARI’NA HEDİYE ETTİ

Helal El Diyar Grup ve Elit Medya Group tarafından düzenlenen ‘Yılın Uluslararası Marka Ödülleri’, önceki akşam Sarıyer Event Garden’da  sahiplerini buldu. Ev sahipliğini Kader İkizler ve Mustafa Calban’ın yaptığı ‘Kadına Şiddete Hayır ’ temalı geceye yaklaşık 300 davetli katıldı. Sunuculuğunu Özge Ulusoy’un yaptığı gecede Pınar Bent gelinlik ise ünlü modeller ile 2024 yılı gelinlik modellerini mini bir defile ile tanıttı. Demet Akalın’ın sahne aldığı gecede Yılın En İyi Cover Şarkısı Ödülünün sahibi Ömür Gedik olurken, Yılın En İyi Çıkış Yapan Şarkısı ile ‘Yansın İstanbul’ ile İsmail Özkan, Yılın En İyi Pop Kadın Sanatçısı Demet Akalın, Yılın En İyi Pop Erkek Sanatçısı Gökhan Keser, Yılın İnfluencer çifti ise Mert Öcal ile Sude Burcu oldu. ”Kadına Şiddete Hayır ” temalı ödül töreninde ‘En İyi Pop Erkek Sanatçısı’ seçilen Gökhan Keser ödülünü Avrupa Şampiyonu olan Kadın Voleybol Milli Takımına hediye ederken  ”Cumhuriyetin 100.yılında bizlere  bu mutluluğu yaşattıkları için çok teşekkür etti.”

Adaylar için adayım tv  de farklı projelerde yer alacağını açıkladı.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir